آموزشی

روش پاک کردن تونر

تونر را می توان با آب سرد از روی پوست و لباس ها شست. آب گرم یا گرما باعث نرم شدن تونر در محل می شود. تونر ذوب شده بر روی پوست در نهایت از بین می رود. یا می توان با استفاده از پاک کننده دست ساینده آن را تا حدی از بین برد. معمولاً نمی توان تونر متصل به لباس را جدا کرد. تونر بدون جوش به راحتی از اکثر لباس های قابل شستشو در آب پاک می شود. از آنجا که تونر یک موم یا پودر پلاستیک با دمای ذوب پایین است. هنگام تمیز کردن باید سرد نگه داشته شود.

روش پاک کردن تونر. -ذرات تونر از نظر طراحی دارای خاصیت الکترواستاتیکی هستند. و می توانند بارهای الکتریکی ساکن را در هنگام مالیدن بر روی ذرات. اشیا، یا فضای داخلی سیستم های حمل و نقل و شیلنگ های جاروبرقی ایجاد کنند. به همین دلیل و اندازه ذرات کوچک ، نباید تونر را با یک جارو برقی خانگی معمولی جارو برقی کرد. تخلیه استاتیک ذرات شارژر تونر از نظر تئوری ممکن است. باعث گرد و غبار در کیسه جارو برقی شود یا در صورت انتقال تونر کافی توسط هوا. انفجار کوچکی ایجاد کند. ذرات تونر به قدری ریز هستند که توسط کیسه های فیلتر جارو برقی خانگی ضعیف فیلتر می شوند. ومی توانند از طریق موتور جاروبرقی وارد اتاق شوند.

روش پاک کردن تونر

بنابراین همچنین با ذوب شدن فیلتر موتور و اتصال کوتاه توسط رسانایی الکتریکی (کربن ، آهن). هنگام ذوب شدن در داخل موتور ، می توانند باعث گرم شدن بیش از حد شوند. اگر تونر به داخل چاپگر لیزر بریزد. ممکن است برای تمیز کردن موثر ، نوع خاصی از جارو برقی با یک شلنگ رسانای الکتریکی. و یک فیلتر با کارایی بالا (HEPA) مورد نیاز باشد. اینها را خلاuهای تخلیه کننده الکترواستاتیک (بدون ESD) یا تونر می نامند. برای پاکسازی نشت های بزرگتر تونر باید از خلا های مشابه مجهز به فیلتر HEPA استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *